Jdi na obsah Jdi na menu
 


Už jste se někdy zamysleli nad tím, co se v dnešní době děje se Zemí? Rozhlédli jste se kolem sebe, abyste zjistili, že to, na co se díváte, na tomto světě nemá co dělat? Jak dlouho bude muset naše planeta ještě trpět? Zachraňme ji! Společnými silami...

Když jsem se před nedávnou dobou dozvěděl o indigových dětech, změnil se naprosto můj pohled na současnou situaci lidstva a planety. Náhodou jsem narazil na internetovou stránku, která pojednává o tom, co Zemi a její obyvatele čeká v blízkých letech. Byl jsem naprosto šokován, když jsem zjistil, že právě v roce 2012 končí mayské kalendáře... je to předzvěst něčeho zlého? Myslel jsem si, že to nic špatného znamenat nemusí... nicméně poté, co jsem shromáždil rozličné informace, týkající se Nostradama, Mayů či současné civilizace a jejího vývoje, uvědomil jsem si, kolik znamení se nás přímo snaží upozornit na nadcházející události. Klimatické změny, přírodní pohromy, politická situace a vývoj zbraní, to vše jsou aspekty, jenž mi přímo nahánějí husí kůži...

Když se podíváte do minulosti, na to, jak se vyvíjely civilizace, zjistíte, že mnohé došly co se vyspělosti týče velmi vysoko- Egypt, Mayové, Aztékové, Řecko, Řím, možná dokonce Atlanťané a podobně- a pak náhle zmizeli. Rozpadli se. Poté se vše vrátilo na nižší vývojový stupeň. Není tedy pravděpodobné, že se něco takového stane i nám?

Ať už věříte čemukoliv- jak zde již jeden autor přede mnou předestíral- v Boha, v čchi, kundalini, akášu, vesmírnou sílu či prostě materiální systém světa, všude najdete známky nadcházejících změn. Ať už v Bibli, kalendářích, hvězdách, v kartách nebo v pohledu na stav planety a lidstva, najdete předzvěsti o konci- který ovšem může znamenat začátek nové epochy, kde peníze a ego nevládnou světu.

Podle mého názoru se brzy chystá něco velkého, nějaká ohromná změna- a snad k lepšímu. Údajně by mělo lidstvo vyspět na vyšší duchovní úroveň- ale za jakou cenu? Možná další válka? Jestli se vskutku stane to, co předpověděl Nostradamus- tedy jakýsi útok na OH v Pekingu- pak není důvod nevěřit jeho dalším předpovědím. Bohužel, lidé mají jednu velmi špatnou vlastnost- musí jim hořet za zády, aby něco začali dělat. Musí mít o všem „očividné důkazy“, aby tomu uvěřili… A obávám se, že je jen něco negativního může přimět ke změně.

Samozřejmě, nechci zde rozvádět žádný katastrofický scénář. Jenom chci upozornit ty, co si toho nejsou vědomi, že něco může přijít, protože mnoho faktů k tomu vede. Něco, co se nám nemusí líbit. A tak buďme připraveni. Buďme tedy trpěliví a snažme se rozvíjet své schopnosti- je to jediný způsob, jak ochránit své blízké a Zemi, která křičí o pomoc. Možná je lidstvo na vrcholu, možná již upadá. Úpadek ale může znamenat návrat ke kořenům...k tomu, co jsme kdysi dávno ztratili... Třeba svět dojde k novým objevům a to, co bylo doposud striktně zavrhováno, bude nyní vysokou pravdou...

Pomáhejme druhým, veďme je ku světlu a nesnažme se činit ve svůj prospěch- to je totiž přesně to, co svět kazí. Nebojme se toho, co přijde a radujme se... svět může být lepší… když budeme chtít.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

bude to uplne jinak, vím to

(jara, 2. 9. 2012 7:43)

Žádný konec světa meteoritem, který dopadne na Zemi, vlastně žádný konec světa nebude. A kdo si čte tento komentář, ať mi věří opravdu.
Nostredemus - ten předpověděl tolik věcí, v roce 2008 budou hry ve žlutém městě ( Peking), a předpověděl, že v roce 2012, ovládne zemi nějaký Obamus, prý že se bude blížit 48 měsíců jeho vlády. A Obamus je Obama.
A 48 měsíců bude právě v prosinci 2012. A toho se bojím. Bratranec mi říkal, že on tomu věří, on je takovej menší prorok, měli byste ho slyšet. Ale teď k věci. Obama v prosinci 2012 začne něco jako diktaturu. Ovládne svět, co skoro už ovládá. V prosinci začne hubit svět. Nechá si jen 5 000000 lidí. Těm naoperují do mozku čipy. Né hned, postupně.
A Obama je bude z pohodlí ovládat ze svého domu. A pokud budete chtít utéct, odstřelí Vás. A nechci strašit, ale Evropa bude témeř pustá.
Prý přežije ten který věří v boha, ten ho spasí. Pokud tomuto věříte, což byste měli, pak to roznášejte dál. A ještě něco, zkráceně, však to pochopíte. Kennedy byl zabit nájemným vrahem, protože nechtěl poslouchat jejich plány. Plán ovládnout svět byl od založení Ameriky. Lennon nechtěl zpívat jejich písníčky - byl zabit. Michael Jackson taky - nebyl zabit pomocí plic atd. Byl otráven. A Bush, Obama - ti s tím souhlasí, neřídí to prezidenti, řídí to tajná vláda. A třetí říše, co obsadil Hitler, je podobná velmi jako EU. Však si najdětě další fakta a pak se trochu zamlknete. A hlavně věřte v boha a vůbec v nějakou víru, bude to kruté.

Re: bude to uplne jinak, vím to

(Andy, 18. 6. 2013 12:07)

Nic ve zlim, ale podle mě by to ostatní nedovolili(další země..) takže si myslim že je to tak trochu blbost ale byl by to dobrý film:)...Ale nic ve zlim

jednou možná

(Renesmee, 18. 6. 2013 11:02)

Ahoj, konec světa určitě jednou bude o tom vím ale to mě trápit nemusí vlastně je mi to jedno ale řeknu ti že něco na tom bude máš pravdu.Zem spěje k zániku.
Podle mě zem zničí lidstvo odpadky dřív než stačí vybouchnout slunce nebo do nás narazí meteorit...Mě ale úplně stačí když aspoň trochu vyrostu...Hlavně když si ten život užiju:D A změna je život třeba budou naši "ajnštajni" tak chytří že náš přestěhujou na jinou planetu aby jsme zničily i tu...Jsme na straně pro ochranu Země :) ale teď už určitě konec světa nenastane....21.12. PS:konec světa se přesouvá na 3012:D XD

mayský kalendař

(vita, 19. 5. 2011 19:48)

no s tim kalendařem je pekna kravina ten kalendař nekončí ale začína znovu si najdete vic informaci a ze by byla urcita doba kdi umrem tak tomu taky neverim a kdyby tak jednou se to stat musi treby zitra za rok nebo za 50 nikdy nevím ale stat se to musí nic jineho...

můj názor

(girabis, 1. 12. 2009 20:55)

podle mě se nic nestane...teda...ehm...chci tím říct, že až příjde ten osudový den, tak by se měl stát nějaký zázrak, který by nás před tím zachránil. Ikdyž to zní jako v nějakém dobrodružném filmu, to je můj názor.

mate uplnu pravdu

(stefan cornak, 8. 9. 2009 20:19)

jsem mlady chlapec co nic neznamena...teda,v tomto svete plnom..skvelych ludi bez akejkolvek vedomosti o niecom co nevidia.... chcem len podotknut ze vela ludi nieco citi ale nevedia co alebo si to nepripustaju.... nieco sa deje a nieco saa stane ale ked si to ludstvo uvedomi??? !!! bude neskoro...citim uz treti rok nieco co nedokazem popisat a viem ze to pride!!! nebude to 2012 mozna ale pride to.....nie som s tych co tu spekuluju alebo nemaju co robit ale s tych co to citia cim dalej tym viac....blizime sa k ............................nedokazem popisat to co pride mam v tom nejasnosti